Dövlət Radiotezliklər İdarəsində “İlin peşəkar gənci” müsabiqəsi qalibinin mükafatlandırılması mərasimi keçirilib.
Bu gün Dövlət Radiotezliklər İdarəsində Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyası İcraiyyə Komitəsinin təşkilatçılığı ilə baş tutmuş “İlin peşəkar gənci” müsabiqəsi qalibinin mükafatlandırılması mərasimi keçirilib.
Azərbaycan Həmkarlar İttifaqları Konfederasiyası İcraiyyə Komitəsi və Nəqliyyat, Rabitə və Yüksək Texnologiya İşçiləri Həmkarlar İttifaqının qərarlarına əsasən əmək, peşəkarlıq səviyyəsinin artırılması, yaradıcılıq potensiallarının inkişaf etdirilməsi və iş fəaliyyətində motivasiyanın gücləndirilməsi məqsədilə keçirilən müsabiqədə İdarənin İnformasiya və şəbəkə texnologiyaları şöbəsinin əməkdaşı Musayev Orxan “İlin peşəkar gənci” fəxri adına layiq görülüb.

An award ceremony for the winner of the "Professional Youth of the Year" competition, organized by State Administration of Radio Frequencies.
An award ceremony for the winner of the "Professional Youth of the Year" competition, organized by the Executive Committee of the Azerbaijan Trade Union Confederation, was held today at the State Administration of Radio Frequencies.
According to the decisions of the Executive Committee of the Azerbaijan Trade Union Confederation and the Trade Union of Workers of Transport, Communications and High Technologies, an employee of the Department of Information and Network Technologies, Musayev Orkhan was awarded the honorary title of "Professional Youth of the Year" in a competition held to increase the level of labor, professionalism, development of creative potential, as well as to increase motivation.