Beynəlxalq Telekommunikasiya İttifaqının Radiorabitə Reqlamentinin və Ümumdünya Radiorabitə Konfransının Yekun Aktlarının təsdiq edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikasının Qanunu
Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisi Azərbaycan Respublikası Konstitusiyasının 95-ci maddəsinin I hissəsinin 4-cü bəndini rəhbər tutaraq qərara alır:
Beynəlxalq Telekommunikasiya İttifaqının Radiorabitə Reqlamenti və 2019-cu il noyabrın 22-də Şarm-əl-Şeyx şəhərində imzalanmış Ümumdünya Radiorabitə Konfransının Yekun Aktları Azərbaycan Respublikasının ona dair bəyanatları ilə təsdiq edilsin.

Law of the Republic of Azerbaijan on approval of the Radio Regulations of the International Telecommunication Union (ITU) and the Final Acts of the World Radiocommunication Conference (WRC)
In accordance with paragraph 4 of the first part of Article 95 of the Constitution of the Republic of Azerbaijan, the Milli Mejlis of the Republic of Azerbaijan decides:
To approve the Radio Regulations of the International Telecommunication Union and the Final Acts of the World Radiocommunication Conference, signed on November 22, 2019 in the city of Sharm el-Sheikh by relevant statements of the Republic of Azerbaijan in this regard.