Beynəlxalq Telekommunikasiya İttifaqının Radiorabitə Reqlamentinin və Ümumdünya Radiorabitə Konfransının Yekun Aktlarının təsdiq edilməsi haqqında Azərbaycan Respublikasının Qanunu
Azərbaycan Respublikasının Milli Məclisi Azərbaycan Respublikası Konstitusiyasının 95-ci maddəsinin I hissəsinin 4-cü bəndini rəhbər tutaraq qərara alır:
Beynəlxalq Telekommunikasiya İttifaqının Radiorabitə Reqlamenti və 2019-cu il noyabrın 22-də Şarm-əl-Şeyx şəhərində imzalanmış Ümumdünya Radiorabitə Konfransının Yekun Aktları Azərbaycan Respublikasının ona dair bəyanatları ilə təsdiq edilsin.

Закон Азербайджанской Республики об утверждении Регламента радиосвязи Международного союза электросвязи и Заключительных актов Всемирной конференции радиосвязи (ВКР)
В соответствии с пунктом 4 первой части статьи 95 Конституции Азербайджанской Республики, Милли Меджлис Азербайджанской Республики постановляет:
Утвердить Регламент радиосвязи Международного союза электросвязи и Заключительные акты Всемирной конференции радиосвязи, подписанные 22 ноября 2019 года в городе Шарм-эль-Шейх соответствующими заявлениями Азербайджанской Республики по этому поводу.