Dövlət Radiotezliklər İdarəsində korporativ görüşlərə start verildi.
Dövlət Radiotezliklər İdarəsində korporativ idarəetmə mexanizmini yaratmaq, korporativ sosial məsuliyyəti tətbiq etmək, münasibətləri səmərəli qurmaq, komanda ilə iş prinsipini aşılamaq, etik davranış prosedurlarını mükəmməlləşdirmək üçün hər həftə əməkdaşlar arasında korporativ görüşlərin keçirilməsinə start verildi.
Daxili resurslar hesabına həyata keçirilən bu görüşlərdə işçi heyətinin komanda kimi bir-birinə dəstək olması, şəxsi və peşə resurslarının inkişaf etdirilməsi, idarənin imicinin qorunması, innovasiya, müştərilərin ehtiyaclarının qarşılanması, məxfiliyin qorunması, elektron poçtla ünsiyyət və s. kimi mövzular üzrə müzakirələr aparılır.
Sonda əməkdaşlar tərəfindən görüşün keçirilməsinə dair sorğu və rəy blankları doldurulur. Həmin rəylər əsasında iş fəaliyyətimizi və görüşlərin keçirilməsini daha da təkmilləşdirməyi düşünürük.
Əməkdaşların korporativ idarəetmə mexanizmlərinin mənimsənilməsi, professional əmək fəaliyyətinin daha da artırılması və iş zəminində yaranan çətinliklərin aradan qaldırılması məqsədilə belə görüşlərin hər həftə keçirilməsi planlaşdırılır.

Corporate meetings started at the State Administration of Radio Frequencies
The State Administration of Radio Frequencies began weekly corporate meetings with employees to create a corporate governance mechanism, fulfill corporate social responsibility, build effective relationships, introduce the principle of teamwork and improve ethical procedures.
These internally funded meetings are to discuss topics such as mutual team support of personnel, personal and professional resource development, protection of image of organisation, innovation, customer satisfaction, privacy protection, email, etc.
At the end of the discussions, employees fill out the appropriate questionnaires on results of these meetings.
Based on the results of these questionnaires, we plan to improve our activities in this regard. With the aim of mastering the mechanisms of corporate governance of employees, improving professional activity and eliminating professional difficulties, such meetings are planned to be held weekly.